Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Canlı Radyo Yayını


EgE     29-09-20     Genel     102 Defa Okundu

Radyo Sitesi

7/24 radyo yayınlarının olduğu canlı radyo sitesiyiz. Bu yazımda canlı radyo hakkında kısa kısa bilgiler vereceğim .Radyo programları dinlemek alışkanlıkları gibi yapılan saha çalışmalarında anketlerde Türkiyede müzik içerikli radyo programların daha fazla dinlendiği gösterilmiştir.Güvenilir sunucular www.radyokeyfi.net  gibi anketlerde önlerde olmuştur .Radyo yayıncılığı en genel iletişim araçlarından biridir. Canlı Canlı radyo hemen hemen sanat dallarından ve haberleşme yollarından biridir. Radyonun ilk popülerliği 1. Dünya savaşında olmuştur. Radyoyu ilk ticareti anlamda kullanan Ülke ABD dir. Kendimizden yola çıkacak olursak dedemin radyosu, gözleri göremediği halde dedem hiç bir zaman radyosunu kapamaz haberleri türküleri hep radyodan dinlerdi ,radyonun her frekansını ezbere bilirdi hangi satte hangi türkü, hangi haber olacak bilirdi, elleri radyonun her bir yerini bilirdi.Szileri canlı  radyo  dinlemeniz için www.radyokeyfi.net adresimize bekliyoruz.

Canlı Radyo Dinle

Dj ler eşliğinde müzik keyfi sunan radyo sitesiyiz.Eski zamanlarda ışıklı radyolar vardı alarmlı radyolar pilli radyolar, hep severek dinlenilen bir araçtı, şimdilerde dedem yanına gidince senin radyo kanalı vardı aç onu istek yap dinleyelim der, annem ,ailem severek radyo dinleriz. Çünkü güvenli bir ortamda ailece dinlenecek müzik ,haberin keyfine diyecek yoktur işte tam burada RadyoKeyfi sizlerle ailece huzurla dinleyeceğiniz bir program . Konumuza geri dönecek olursak 2. Dünya savaşından sonra stereo teknolojisinin ortaya çıkmasıyla, müzik daha çok ön plana çıkmıştır. Günümüzde özelikle ülkemizde genel olarak bakıldığında radyo bizim ülke için ön plandadır. Müzik türleri eğitim kültür radyo kanallarını başta tutmaktadır. İlk radyo çıktığı günlerde gazeteler okunurdu gazetelerin İçerikleri, hava durumu anlatılırdı, şimdilerde daha ağırlık olarak müzik dinlemek amacıyla kullanılıyor. işte dediğimiz gibi tam bu noktada RadyoKeyfi devreye giriyor anlayışlı yayın akışı müzik sunma şekli ile  değerli ve kıymetli djlerimizle çok güzel söyleşiler ve müzik burda, canlı müzik canlı radyo keyfi burda.

YaSMin’den Sevgilerle…

Canlı Radyo Yayını

 

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Oyun Sitesi başlıklı canlı radyo, mobil oyun sitesi ve oyun konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

, , , , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

    Hey gidi günler hey millet ne eziyetle zahmetle radyo dinlerdi. O günleri hatırlattın bizlere. Güzel bir nostalji oldu. Elinize emeğinize sağlık

    Güzel yayın akışı ile ruhumuzu dinlendiren ve kalbimizin en ince yerinden vuran güzel insanların sayesinde siz değerli dostlarımızla daha güzel günlere ve yarınlara..

    Radyo! haber, müzik, paylaşım, görüntüsüz iletişimin en güzel yansıması bence de .. Emeğinize yüreğinize sağlık…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


%d blogcu bunu beğendi: