Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Canlı Radyokeyfi


EgE     22-09-20     Genel     108 Defa Okundu

Bedava Sohbet Sitesi

Eşsiz sohbetlerin radyokeyfi ile birleştiği,istenilen oyun kanallarında oyun oynanabilen mobil canlıradyo,sohbet ve oyun sitesiyiz. Chat platformunun en iddialı sitelerinden olan radyokeyfi.net radyo deneyimi ve tücrübesi açısındanda kullanıcılarına eşsiz sohbetin yanında radyokeyfi nide beraber yaşatmaktadır.deneyimli ve başarılı dj kadromuzla siz sohbet ve radyoseverlere canlı olarak djlerimizden şarkı isteme ve sevdiklerinize armağan etme imkanı tanımaktadır.bunun için yapmanız gereken radyo kanalında !istek şarkıcı ismi-şarkı ismi-varsa mesajınız şeklinde yazarak o an yayında olan dj arkadaşlarımızdan şarkı çalmasını isteyebilirsiniz.

Radyo kanalımızı yöneten Etiqet nickli arkadaşımızdır.sizlere biraz ondan bahsetmek istiyorum.neşeli,kararlı,ne istediğini bilen son derece pozitif,anlayışlı ve sohbeti doyumsuz bir kişidir.sohbet esnasına dahil olduğu zaman,zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.çok keyifli bir arkadaşımızdır.işte bu yüzden Etiqet’in sahipliğini yaptığı radyo kanalının nasıl yönetildiğini siz Chat severlerin takdirine bırakıyorum.

Radyo Sohbet Sitesi

sohbet,radyo ve oyun sözkonusu olunca ilk akla gelen mobil radyo,chat ve oyun sitesiyiz. Söz yönetimden açılmışken bir iki kişiden bahsetmeden geçmek olmaz.bunlar SeS ve Microsoft nickli arkadaşlarımız.Microsoft müthiş bilgili shell hizmeti verebilecek kadar kültürlü ve akıllı,neşeli,güzel planlama yapabilen ve çok iyi bir dosttur.SeS bambaşka biri onun için tek bir kelime yeter aslında tam bir kardeşlik,dostluk ve vefa insanıdır.olayların   Gidişatı onu hiç etkilemez, kanala geliyormu gelmiyormu onun için son derece önemsizdir.o sadece kardeşleri dostları nasıl, hayatları nasıl gidiyor,onları düşünür.onun için diyorumki Ses le arkadaşlık yapan kendini güvende ve mutlu hisseder.

Mobil Chat Sitesi

Canlıradyo keyfini yaşayabileceğiniz ve aynı zamanda chat odalarımızda chat yapabileceğiniz,oyun kanallarında oyun oynayabileceğiniz radyo,sohbet ve oyun sitesiyiz.İsteğiniz yerden akıllı cep telefonlarından internetiniz kullanımınıza müsaitse bağlanabileceğiniz sitemizde mobil Radyo sohbetleri ve mobil sohbetler yapmak amacıyla mobil alt yapımızı oluşturduk ve siz chat severlerin hizmetine sunduk, cep telefonlarınızdan tabletlerinizden istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bağlanabilirsiniz.

Evet sohbetin daha seviyeli ve kaliteli olduğu,radyokeyfi ve sohbetin bir arada olduğu bu güzel ve nadide sitemize bütün sohbet severleri bekliyoruz…

EgE Sunar…

Canlı RadyoKeyfi

, , , , , , , , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


%d blogcu bunu beğendi: