Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Mobil Radyo Sitesi


EgE     21-10-20     Genel     315 Defa Okundu

Mobil Sohbet Sitesi

Online radyo yayınlarının olduğu chat sitesiyiz.Sohbetle dünyaya bir isim vermeye gayret ederiz.Sohbet dünyaya birlikte bir isim verme gayretiyle zuhur eder,eğer ismi ben vermek istiyorsam ve o da bu ismi kabullenmiyorsa zaten bir sohbet gerçekleşmez.Freire nin dediği gibi önce onun da dünyaya bir isim verebilme hakkını teslim etmekle işe başlarım.Bütün gayretim onun söz söyleme hakkını elinden alan şiddeti önlemek ve ona ,onun kelimelerine dünyamda bir yer açmak olacaktır.Ancak böylece eşit bir düzlemde bir konuşma başlatabiliriz.Bütün derdim benden farklı olan ondan birşeyler öğrenmek ve dünyayı isimlendirmenin bu karşılıklı sohbetle gelişebilecek daha güzel yollarını bulmaktır.ufukların kaynaşmasıyla ikimizde toplamımızdan daha fazlası haline geliriz. Gerçek bir sohbet ikimizde de içgörüler yaratır ve bu içgörü ne sadece bana ne de sadece ona aittir.Burada korku ve sıkılmaya yer yok zira hakiki sevgi ,korkuyu kovar.Sevmekle öğrenmeye başlarız.Muhatabımın ne olduğunu,neye benzediğini,hikayesinin bana ve dünyaya ne sunduğunu böylece anlamaya başlarım. www.Radyokeyfi.net adlı sitemize sizleri bekliyoruz.

İnternet Radyosu Sitesi

Sohbet diyince akla ilk çağdan buyana insan oğlu var oldugu günden beri insanların iletişim için kulandığı şefkatin sevginin bağımlılığın şiddetin savaşın başladığı yerdir. sohbet sohbet etmeyi ancak sohbet sevenler başarır sumamak bana gore en büyük cahaletir insanlar hayvanlardan ayıran en büyük özelik konuşma özeliği olmasıdır ve bunu seviyeli düzgün bir ortamda değerli insanlarla gerçekleştirmek için burda tam burda olmak lazım işte sohbetim ve kalbimin atığı yer Radyokeyfi kanalın isimi gibi içindeki insanlarda keyifli düzeyli ve statüsü düzgün insanlar hem derim ve diyecegim sohbet gönül işidir gönülsüz sohbet olmaz evet gönlünüzde sohbet aklınızda yeni arkadaşlıklar varsa tam yerindesiniz diyebileceğim güzel bir ortamdır, www.Radyokeyfi.net sitesi.

Canlı Radyo Sitesi

Bilgisayarlardan girebileceğiniz sitemize,Mobil sohbete uyumlu altyapımız sayesinde,Akıllı cep telefonlarından ve tabletlerdende girebilirsiniz.  Çoğu kez kendi kendime uzun uzun sohbet ederim geçirdiğim günün sohbetini ederim, gecemin sohbetini ederim. sohbet bizler için bir iletişim geçmiş bir amaç olmuştur bir öğretmen bir öğrencisi ile sohbet ederek ders anlatırsa o daha çok akılda kalır bir doktor hastasıyla sohbet ederek hastalığı veya tedavisini anlatırsa daha çok akılda kalır akılda kalanlardan olmak için aklınızda kalmasini istediğiniz için ve zihninizi açık tutmak için sohbet şart diyoruz ve www.Radyokeyfi.net sitemize bekliyoruz.

YaSMin’den Sevgilerle…

Mobil Radyo Sitesi

 

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Geçmişten Bu Güne Arabesk başlıklı arabesk damar, arabesk damar müzik dinle ve arabesk radyo konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

, , , , , ,

Yorumlar (7 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


%d blogcu bunu beğendi: